Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania

Czasem nawet najmniejszy detal potrafi zaważyć na tym, czy dzień na wodzie zaliczysz do udanych, czy jednak lepiej będzie jak o nim jak najszybciej zapomnisz. Doskonale o tym wiemy, dlatego w naszym sklepie oferujemy akcesoria do łodzi motorowych z kategorii "must have". Czyli takie, które naszym zdaniem będą absolutnie niezbędne.

 

Zabezpiecz swoje łodzie szybko i wygodnie

Elastyczne linki cumownicze - najwyższy czas zapomnieć o mozolnym robieniu pętli na sztywnej linie cumowniczej i ostrożnym nakładaniu jej na kołek przy cumowaniu w porcie. Dzięki naszym linkom z pętlami, cumowanie łodzi w porcie jest o wiele szybsze i bardziej wygodne. Elastyczne linki ograniczą szarpnięcia łodzią podczas falowania i zamortyzują ewentualne uderzenia fal. Jeśli chodzi o odbojniki - tu wszystko jest jasne. Nasze gumowe odbojniki uchronią łódź motorową przed uszkodzeniem czy porysowaniem podczas przybijania do portu.

 

Podkręć swojego wake’a!

Balasty do łodzi to dodatkowe wyposażenie motorówek, bez którego ani rusz. Czasem po prostu jest tak, że potrzebujesz większych fal. Im bardziej dociążony tył łodzi, tym większe te fale będą, to proste. W ofercie naszego sklepu znajdują się balasty o różnej wadze i wielkości, które możesz dopasowywać do swoich potrzeb. W kilka chwil napompujesz je wodą i opróżnisz. Rzecz jasna, nasze balasty doskonale nadają się do łodzi dedykowanych sportom wodnych jak wakeboard czy wakesurf.

 

Wakeshaper

Stworzone by zapewnić optymalną falę przy rozsądnych kosztach. Zapytasz co to takiego? Już wyjaśniamy. Wyobraź sobie, że jesteś entuzjastą sportów wodnych, złapałeś ten flow i tego bakcyla. Wakesurf to dla ciebie cały świat. Jednak zainwestowanie w specjalną łódź motorową stworzoną specjalnie do sportów wodnych to dość spore koszty. Tu z pomocą przychodzi właśnie wakeshaper, narzędzie do tworzenia fal. Dzięki niemu swoją starą motorówkę w potwora generującego takie fale, o jakich zawsze marzyłeś. Wakeshaper zakłóca strumień wody, który zderza się z kilwaterem po drugiej stronie łodzi. Wprowadza turbulencje, które rozpraszają moc tego strumienia i sprawiają, że kilwater po przeciwnej stronie wytwarza falę - czystą i niczym niezakłóconą. Idealną do surfowania.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl